moja Ameryka i inne kraje, okołoreligijnie, śmieszne

Watykan grozi paluszkiem

Oj, weźmie się wreszcie Watykan za tych wszystkich nieprawdziwych katolików w Stanach, wcale-nie-obrońców-naszej-świętej-wiary. Na pierwszy ogień pójdą zakonnice. W końcu nie ma nic gorszego w Kościele niż „feministki w habitach” :-) .

A potem przyjdzie pora na nieprawomyślne uniwersytety. University of Notre Dame najpierw, a potem może Georgetown University (Medical Insurance Options, Spouse/Legally Domiciled Adult (LDA) :-) ?

3 myśli w temacie “Watykan grozi paluszkiem”

  1. Tak sobie myślę, że surowe i rygorystyczne traktowanie członków kościoła, którego cechą powinna być realizacja słów „będziesz miłował…”, nie przyniesie niczego dobrego dla owego kościoła.

  2. Ano właśnie – KK wział na rogi zjawisko pedofilii w swych szeregach wypłacając poszkodownym milionowe kwoty, z sukcesami walczy z pederstią wśród kapłanów, nawet otrząsnął się z przypadków seksualnego eksploatowania zakonnic przez misjonarzy w Afryce … jak rosówce dżdżu brakowało mi jeno adekwatnej stanowczości w oczyszczeniu zakonów żeńskich z pleniącego się tam lesbijstwa – Teraz będzie komplet. ;-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s